Ogłoszenia parafialne

    

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

ODPUST  KU  CZCI  ŚW.  ANNY

25. 07. 2021

 

  1. Dziękuję 4 rodzinom za złożoną w minionym tygodniu ofiarę na daninę za rok 2021. Dziękuję za dodatkową ofiarę na parafię – 1 rodzinie z Niedźwiedzia – 200 zł
 
  1. Przeżywamy dziś doroczny, główny odpust ku czci św. Anny. Suma wraz z procesją eucharystyczną o godz. 12.00, której przewodniczy Witold Kałmucki – kustosz Sanktuarium św. Idziego w Mikorzynie. Powierzajmy nasze sprawy świętej Annie
 
  1. Dziś zgodnie z Apelem Przewodniczącego KEP w całej Polsce włączamy się w przeżywanie Dnia solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie pamiętając w modlitwach, a w przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel. Bądźmy otwarci na potrzebujących.
 
  1. W najbliższą środę – 28 lipca Msza św. za zmarłych z wymienianek rocznych na cmentarzu (o ile pogoda pozwoli) o 19.00. Zapraszam serdecznie. Ofiary zbierane na tej Mszy przeznaczone na opłaty za śmieci z cmentarza.
 
  1. Wyjazd do Częstochowy – 29. 07., godz. 6.30 (przy kościele), 6.35 (Bledzianów – kapliczka przy lesie). Dziś po Mszach św. w zakrystii dokonujemy opłaty.
 
  1. Biuro parafialne czynne: we wtorek, piątek i sobotę bezpośrednio po ostatniej Mszy św. przez pół godziny
 
  1. Polecam prasę katolicką:  Opiekun
 
  1. Kaplicę sprząta: p. Dorota Kątna                     
 
  1. Kościół w Niedźwiedziu od 24 lipca sprzątają: Iwona Kmiecik, Sabina Banach, Teresa Klimek