Ogłoszenia parafialne

     

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

II   NIEDZIELA  WIELKANOCNA

11. 04. 2021

 
  1. Dziękuję 6 rodzinom za złożone w minionym tygodniu ofiary na daninę za rok 2021. Dziękuję za dodatkowe ofiary: 1 rodz. z Niedźwiedzia – 300 zł. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę gospodarczą.
 
  1. Zgodnie z nowym zarządzeniem Premiera w Niedźwiedziu może uczestniczyć 20 osób, w Bledzianowie 5. Oprócz tego obowiązują maseczki, dystans i wyznaczony porządek przyjmowania Komunii św. Proszę o przestrzeganie zasad sanitarnych.
 
  1. Dziś w Kościele rozpoczęliśmy 77 Tydzień Miłosierdzia w sposób szczególny wzywający nas do ludzkiego miłosierdzia wobec drugiego człowieka. Za tydzień w niedzielę na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia będą zbierane ofiary do puszki na działalność dobroczynną Kościoła. Polecam to ofiarności Parafian.
 
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 zebranie rodziców dzieci komunijnych.
 
  1. Biuro parafialne czynne we wtorek, czwartek i sobotę po ostatniej Mszy św.
 
  1. Diecezjalne Technikum im. św. Józefa w Kaliszu organizuje tydzień otwarty w dniach od 19 – 24 kwietnia. Uczniowie ostatnich klas szkół podstawowych zainteresowani kształceniem się w zawodach: technik informatyk, mechatronik, programista, technolog drewna, fotografii i multimediów będą mogli zobaczyć szkołę, zapoznać się z ofertą kształcenia i profilem wychowawczym opartym na wartościach katolickich. Prosimy o zachowanie środków sanitarnych.   
 
  1. Polecam prasę katolicką: Nowy Opiekun
 
  1. Kaplicę sprząta: p. Mirosława Kuboś                 
 
  1. Kościół w Niedźwiedziu od 17 kwietnia sprzątają: Monika Dymała, Maria Dymała, Magdalena Wajs