W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza z tej okazji w czwartek o g. 9.00
W sobotę, 27 czerwca w naszym kościele odbędzie się o g. 10.00 Msza z udziałem kapłanów Dekanatu Ostrzeszowskiego. Wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w modlitwę: w intencji naszego dekanatu, w intencji kapłanów, o nowe powołania kapłańskie oraz za zmarłych kapłanów to zapraszam serdecznie na Eucharystię.
Również w sobotę zapraszam na spotkanie organizacyjne po Mszy Świętej o g. 18.00 w kościele, spotkanie dotyczy wyjazdu w Bieszczady. Obecność obowiązkowa.
Zachęcam do czytania Opiekuna.
Bardzo dziękuję za posprzątanie kaplicy i kościoła oraz ofiarę złożoną na kościół: – o posprzątanie w kościele od 27 czerwca proszę Panie: Małgorzatę K., Mariolę W. oraz Kamilę J.; – o posprzątanie w Kaplicy proszę Panią: Weronikę P.